Jazda figurowa na rolkach

zajęcia klubowe

Zajęcia klubowe

Zapraszamy na treningi jazdy figurowej na rolkach. Treningi jazdy figurowej na rolkach prowadzone są przez doświadczonych trenerów. Zajęcia klubowe, Freeskating, Off-skating/gimnastyka) Klub reprezentowany jest przez kilkunastu zawodników. Dzieci, młodzież i dorośli. Trenujemy solo oraz w parze, w różnych kategoriach wiekowych.

Na zajęciach doskonalimy technikę jazdy figurowej na rolkach, dopracowujemy skomplikowane elementy, układamy i trenujemy układy choreograficzne. Treningi  prowadzą do startu w zawodach krajowych i międzynarodowych w jeździe figurowej na rolkach.

Banino

  • Terminy ustalane  

Gdańsk sala w budynku Alchemii al. Grunwaldzka 411

  • sobota 9:30 i 10:30        
  • niedziela (freeskating – zajęcia indywidualne) 10:00-11:00      

Lekcje indywidualne

Chcesz udoskonalić technikę jazdy figurowej, nauczyć się lub udoskonalić elementy, a może pod naszym okiem ułożyć układ choreograficzny, który przygotuje Cię do zawodów? Zapraszamy na lekcje indywidualne.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu dostosowujemy indywidualny plan.

Lekcje prowadzone są w plenerze w Gdyni i Sopocie oraz na sali gimnastycznej w Gdyni, Gdańsku oraz Rumi.

Osoby chętne trenować jazdę figurową na rolkach zapraszamy do dołączenia do nas i przygotowywania się wspólnie z nami na zawody krajowe i międzynarodowe. Nauczymy Cię poprawnej techniki, elementów figurowych oraz przygotujemy choreografię zgodną z regulaminem zawodów.