Nauka jazdy na łyżwach (dzieci i dorośli)

szkółki

Szkółki

Prowadzimy zajęcia profesjonalnej szkółki nauki jazdy na łyżwach dla dzieci od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych na lodowisku w Gdyni.

Nasze zajęcia charakteryzują się kameralnymi grupami dostosowanymi poziomem zaawansowania. Pod okiem doświadczonego instruktora każdy uczestnik może czuć się bezpiecznie.

Zapraszamy początkujących, średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych. Dzieci u nas uczą się poprzez zabawę. Z nami będziesz się dobrze bawić oraz czuć swobodnie!

Lekcje indywidualne

Zajęcia indywidualne pod okiem naszych doświadczonych instruktorów sprawią, że postęp może być już widoczny na pierwszej lekcji! Uwaga instruktora jest skupiona wyłącznie na uczniu lub na małej stworzonej przez Państwa grupie (maksymalnie 4 osoby).

Stawiamy na dobrą zabawę oraz na bezpieczeństwo najmłodszych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu dostosowujemy indywidualny plan lekcji, który pozwala zdecydowanie szybciej nauczyć się jeździć.

Lekcje prowadzone są na lodowisku w Gdańsku, Gdyni.

Lekcje rodzinne

Zapraszamy rodzeństwa i rodziców z dziećmi do wspólnej nauki jazdy na łyżwach pod okiem instruktora. Wspólna nauka to świetna zabawa.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu dostosowujemy indywidualny plan lekcji, który pozwala zdecydowanie szybciej nauczyć się jeździć. Lekcje prowadzone są na lodowisku w Gdańsku, Gdyni oraz w Tczewie.

Grupy zorganizowane

Zapraszamy do współpracy szkoły, przedszkola, uczelnie, firmy oraz inne grupy zorganizowane. Zorganizujemy dla Was naukę pod okiem doświadczonych instruktorów, profesjonalny pokaz jazdy figurowej na lodowisku zwykłym lub syntetycznym.

Lodowisko syntetyczne może zostać rozłożone o każdej porze roku, na każdej gładkiej powierzchni. Więcej w zakładce pokazy.