O nas

Nasza szkoła powstała w 2010 roku z miłości do sportu i aktywnego spędzania czasu.

Sport to nasza pasja, dzięki czemu przekazywanie naszej wiedzy to dla nas przyjemność. Dla naszej wykwalifikowanej, doświadczonej, energicznej i zawsze uśmiechniętej kadry najważniejsze jest bezpieczeństwo, komfort i indywidualne podejście do naszych kursantów.  Spełniamy najwyższe standardy stawiając na jakość naszych usług.

Z nami nauczysz się jeździć na łyżwach oraz na rolkach, dzięki indywidualnemu podejściu udoskonalisz swoje umiejętności. Osoby chcące wziąć udział w zawodach amatorskich przygotujemy do zawodów w łyżwiarstwie figurowym, jak i w jeździe figurowej na rolkach.

Emilia Rewako

Założyciel

Nazywam się Emilia Rewako, od 2010 roku prowadzę profesjonalną szkołę nauki jazdy na łyżwach oraz rolkach w Trójmieście.

W sportowej karierze zdobyłam Mistrzostwo Polski w Tańcach na Lodzie, brałam udział w wielu zawodach krajowych i międzynarodowych w tym kilkukrotnie m.in. Mistrzostwa Świata Juniorów. Jestem licencjonowanym instruktorem nauki jazdy na łyżwach.

Brałam udział w popularnym programie telewizyjnym Gwiazdy Tańczą na Lodzie. Występowałam w wielu przedstawieniach, pokazach, warsztatach na lodowiskach w całej Polsce oraz w Europie.

W 2019 roku założyłam pierwszy w Trójmieście klub jazdy figurowej na rolkach. Wielu zawodników pod naszym okiem przygotowuje się do zawodów krajowych i międzynarodowych.

Organizujemy profesjonalne wydarzenia sportowe na lodowiskach w całej Polsce.

Pokazy łyżwiarskie, jazdy figurowej na rolkach, przedstawienia o różnej tematyce z narratorem, warsztaty nauki jazdy na łyżwach/rolkach dla dzieci i dorosłych oraz zabawy i animacje.